MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 14577073
nr 1457 7073
Spegelbyrå
sent 1800-tal, Furu. Bredd: 107. Djup: 57 cm, höjd: 83+ 155, nyckel
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:54:33
100 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)